AgroBrokBot виходить на новий рівень! Укладена перша угода з поставочним контрактом між провідними компаніями аграрного ринку – ПАТ «Миронівський хлібопродукт» та Cardiff Сommodities SA - по кукурудзі на базисі CPT Україна.

04 вересня 2018 була укладена перша транзакція на поставочний контракт на кукурудзу на базисі CPT Україна з поставкою в грудні 2018 р. між компаніями ПАТ «Миронівський Хлібопродукт» та Cardiff Commodities SA в системі AgroBrokBot. Обсяг за контрактом склав 8 000 МТ.
29 серпня 2018 AgroBrokBot впровадив торгівлю поставочними контрактами на кукурудзу (CPT), пшеницю продовольчу 12,5% та 11,5%, пшеницю фуражну (CPT), ячмінь (CPT), а також на сиру олію соняшникову (FOB).

За місяць роботи в системі AgroBrokBot укладено swap контрактів на загальний обсяг 250 тис. МТ, а також 8 тис. МТ по поставочним контрактам. Загальний обсяг по активним заявкам у системі склав 7,04 млн. МТ накопичувально за звітний період.

"Ми дуже задоволені рівнем ліквідності, який змогла акумулювати торгова система AgroBrokBot за перший місяць своєї роботи, - зазначив Андрій Бобышев, Генеральний директор UCC. - Більше того, ми не плануємо зупинятися на досягнутому. Наступним етапом ми вбачаємо введення в систему AgroBrokBot торгівлі опціонними контрактами на аграрну продукцію.

Разом з тим, ми зацікавлені в залученні ліквідності також по поставочним контрактам. Саме томуми запроваджуємо безпрецедентну систему знижок:

Для всіх агровиробників, які зареєструються в системі AgroBrokBot протягом вересня, ми пропонуємо безкоштовний трейдинг поставочними контрактами на свою продукцію до 1 грудня 2018 року.

Довідково:
AgroBrokBot це інноваційна торгова платформа для деривативів та поставочних контрактів на сільськогосподарську продукцію, розроблена та впроваджена компанією Ukraine Commodity Clearing (UCC). Платформа функціонує у формі чат-боту у Viber і забезпечує розміщення та автоматичне з’єднання заявок, підтвердження торговельних операцій, моніторинг глибини ринку, MTM-пзвіти та багато інших опцій.

Для прямого переходу в систему AgroBrokBot http://ucclearing.com/agrobot/