Нове слово в торгівлі агродеривативами в Україні! Торгова платформа AgroBrokBot впроваджує новий професійний інтерфейс користувача для розроблення стратегій маркет мейкера.

AgroBrokBot пропонує новий професійний інтерфейс користувача для трейдерів, які розробляють стратегії маркет мейкера
Відтепер Вам не потрібно витрачати час для роботи з кожною окремою заявкою.Пул заявок може бути згенерований в системі шляхом швидкого завантаження і розумної обробки даних з ексель файлу. Далі smart метчінг заявок системою зробить за Вас всю роботу!

«Протягом 2 місяців роботи торгової системи AgroBrokBot ми відчули активний попит з боку агротрейдерів на “професійний” інтерфейс користувача для можливості розроблення стратегій маркет мейкера в торгівлі свопами на аграрну продукцію.- зазначив Андрій Бобишев, Генеральний директор UCC. - Парадоксально, що при наявності в Україні таких професійних та інноваційно орієнтованих трейдерів, відповідна локальна інфраструктура для професійної біржової торгівлі практично відсутня.

З огляду на це, ми оновили систему AgroBrokBot шляхомвпровадження нового інтерфейсу маркет мейкера, який дозволяє миттєво розміщувати пул заявок, як на покупку, так і на продаж, і отримувати прибуток на спреді. Ми сподіваємося, що ви оціните нову опцію. »

Для отримання доступу до інтерфейсу маркет мейкера, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки: