Ucclearing Limited

UCCLEARING LIMITED – компанія, що торгує природним газом по всій Європі.

UCCLEARING LIMITED – надійний партнер вашого бізнесу. Ми працюємо тільки з надійними постачальниками енергоносіїв, що зарекомендували себе, і прагнемо розширити коло наших постачальників, щоб забезпечити стабільні поставки енергоносіїв нашим клієнтам.
 
Наша репутація та глибоке розуміння оптових ринків енергетики є нашою конкурентною перевагою.
Ми є посередником, який поєднує покупців та продавців з різних культур на користь кінцевих клієнтів та всіх ланок ланцюжка поставок.
 
Крім того, Компанія є членом Центрально-європейського газового хаба (ЦЕГГ), який входить до трійки найбільших газорозподільних центрів у Європі та є міжнародним майданчиком для торгівлі газом. Огляд зареєстрованих членів Центральноєвропейського газового хаба (ЦЕГГ).
 
Реалізація зернових, бобових та олійних культур здійснюється безпосередньо або через провідних учасників ринку зернового трейдингу.

Наші фахівці мають великий досвід розробки різних договорів про передачу прав та ліцензійних угод на використання об'єктів інтелектуальної власності та зможуть підготувати їх з урахуванням ваших інтересів, проконсультують щодо ризиків, нюансів укладання та подальшого виконання таких договорів.
   
Адреса: Васілі Міхаіліді, 9, 3026, Лімассол, Кіпр
Тел.: +357-25-030-713
E-mail: [email protected]
Команда UCC має унікальну експертизу та багаторічний досвід у торгівлі природним газом та вугільною продукцією на базисах, пов'язаних з Україною. Пріоритетним напрямом діяльності UCC є організація торгів СВОП контрактами на аграрну продукцію на умовах грошових розрахунків.
UCC надає наступні послуги:
Intellectual Property
about-1
Надання прав інтелектуальної власності на підставі ліцензійних угод
Derivatives
about-2
Торгівля OTC деривативами
Consulting
about-3
Консалтингові послуги