АгроБрокБот нарощує темп! Укладено угоду між топовими трейдерами – Cardiff Сommodities SA та Spike Trade AG з прив’язкою до цінового індикативу THOMSON REUTERS на базисі CPT Odessa на пшеницю.

10 серпня 2018 була укладена угода з прив’язкою до цінового індикативу THOMSON REUTERS на базисі CPT Odessa на пшеницю, вересень 2018, між компаніями Cardiff Сommodities SA та Spike Trade AG в системі АгроБрокБот. Обсяг за контрактом склав 5 000 МТ.

“Ми повністю задоволені результатами першого тижня роботи системи АгроБрокБот, - відмітив Андрій Бобишев, Генеральный директор UCC. – Більш того, ми очікуємо подальший активний ріст обсягів торгів, оскільки нам вдалося розробити реальну систему “win-win” для всіх учасників. На даний момент в світі відсутнє рішення по централізованому клірингу для контрактів по базисам поставки CPT портовий термінал в Україні. Стратегічною ціллю АгроБрокБот є впровадження продукту централізованого клирингу, що, як очікується, стане особливо цікавим для трейдерів, працюючих з CPT базисами.”

Читати повну версію статті

Для прямого переходу в систему АгроБрокБот:http://ucclearing.com/agrobot/
Або зверніться в службу підтримки АгроБрокБот: