Впровадження нової юридичної документації для своп-контрактів, яка ґрунтується на Генеральній угоді ISDA та Додатку про кредитну підтримку (CSA).

Ми раді повідомити вам, що, починаючи з понеділка 26 листопада 2018, ми впроваджуємо нову юридичну документацію для своп-контрактів, що торгуються в AgroBrokBot, яка ґрунтується на Генеральній угоді ISDA та Додатку про кредитну підтримку (CSA). Нові Умови використання доступні за адресоюhttp://ucclearing.com/agrobot/ у розділі "Документи".

Товарна біржа "Центральний товарний контрагент" стає оператором торгової платформи AgroBrokBot.Нові правила передбачають щоденний ринковий аналіз позицій та кредитних ризиків по контрагентам.

  • Трейдер має можливість подати вимогу про забезпечення (варіаційна маржа) до свого торговельного контрагента у випадку, якщо позитивний MtM перевищує 20 000 USD.
  • Мінімальна сума переказу становить 5000 доларів США.
  • Заставу необхідно опублікувати протягом трьох робочих днів після відповідної вимоги.
  • Придатне забезпечення - долари США.

З Трейдери можуть встановлювати інші умови кредитування у двосторонніх домовленостях зі своїми контрагентам для оптимального управління кредитними ризиками.

Будь ласка, перейдіть за цим посиланням для перегляду презентації та отримання більш докладної інформації про ISDA MA та нові функції, які нещодавно були впроваджені в AgroBrokBot:https://bit.ly/2KrGAAR

Для продовження роботи в системі AgroBrokBot просимо вас направити підписану нову форму заявки, в якій ви даєте свою згоду на приєднання до ISDA MA та CSA, а також заповнений KYC Опитувальникв місячний термін (до 26 грудня 2018).

Форма заявки:
https://bit.ly/2r1jUPa

Опитувальник:
https://bit.ly/2TFFE0a

Мы будемо раді відповісти на будь-які ваші питання!

Зв’язатися з нами можна за тел:+38 063 128 7863, email:[email protected], або просто використовуючи опцію «Підтримка» в AgroBrokBot.